12.04.2019

Зустріч із фотографом. Пам’ятка нареченим.

Обізнаний – значить озброєний.
На які моменти дивитися-звертати-уважно. Зараз дуже багато весільних фотографів, і я вирішив полегшити вам життя.

1. Насамперед йдіть на зустріч разом із нареченим, повірте, будь-якому фотографу буде набагато приємніше познайомитися з Вами обома).
2. Дивіться повні ✅ серії весільного дня (не серії з майстер класів, а реальні весілля) + по 1-2 кращі фотографії з весілля ніколи не можливо визначити професіоналізм. Зверніть увагу, як фотограф знімає портрети, групові фото, фотографії в рамочку (за підсумком це будуть найцінніші кадри!).
3. Обов’язково зверніть увагу на портрети наречених (по куточках очей все буде зрозуміло — як фотограф працює з емоціями, чи зможе розкріпачити, чи найкращі риси обличчя, тіла і т.д.). Обов’язково зверніть увагу на чоловічі портрети (чи вони природно виглядають. Чи дійсно на фото чоловіка?).
4. Повинна бути бездоганна робота зі світлом, зі складним світлом (зверніть увагу, як воно зніме на яскравому сонці ☀️, і в поганому освітленні, на банкеті).
Фото мають бути різноплановими, тобто далі-ближче-крупний план. Фотограф повинен переміщатися на зйомці, знімати одну подію з різних ракурсів, має бути сюжетність історії, робота з композицією. На фотографіях має достатньо «повітря» по краях.
5. Зверніть увагу на колір знімків: колір шкіри, який Ви отримаєте. Дивіться на якісному моніторі. Колір костюма та сорочки нареченого (чи реально біле – біле, чорне – чорне).⠀
6. Уточніть кількість фотографій, які отримаєте, чи буде анонс?
7. Чи дублюються Ваші знімки на різні карти пам’яті, щоб не дай Бог не втратити частину весілля, якщо одна карта зламалася (бо це техніка), і тут же не зайвим буде запитати про обов’язковий запасний комплект обладнання (другий фотоапарат, кілька об’єктивів) ( бо це техніка знову ж таки).
8. Складіть договір (якщо це потрібно), завірте там терміни отримання своїх фотографій, всі пункти, що хвилюють. Так Ви назавжди убезпечите себе у майбутньому.

Не бійтеся, зустріч – це не страшно, потрібно просто вникнути! Обговоріть всі деталі «на березі» і потім сідайте в човен.

П.С. Надішліть цей пост майбутній нареченій, щоб її майбутнє торжество пройшло якнайкраще.
Разом ми зробимо підхід виконавців до своєї роботи ще відповідальнішою 💪🏻
До зв’язку ❤️

RECENT POSTS