Искренние эмоции...
11.06.2019

Як боротися з лінню?

Будь ласка, прочитайте цей пост свідомо.

Відчуй внутрішню силу (с).

Найчіткіший і найдієвіший спосіб – “спосіб проміжної сходинки)” я його сам так назвав). Наприклад є завдання, яке робити ніяк не хочеться, але зробити дуже потрібно (це висока сходинка), тоді я починаю обманювати свій мозок — упускаю з поля зору цю високу сходинку, і приймаюсь за приємніше завдання, роботу якого можна зробити максимально швидко та якісно ! (Проміжна сходинка) у тому, щоб у мозок стався викид потрібних ендорфінів від вже виконаного справи. І тепер, цієї самої секунди, мозку без проблем можна втюхати («під кайфом цієї самої ейфорії від виконаної справи») «найвищу сходинку» взагалі без напруги. Головне не марнувати ті дорогоцінні секунди від того самого викиду! Це дуже дієвий спосіб, спробуйте.

# Відчуйте цю силу. Запевняю, вона не дозволить вам не діяти!! Особисто я відчуваю, особисто не хочу її втрачати. Повір’я, втратити її раз плюнути, а в робоче русло повернутись після — дуже і дуже нелегко! І що далі — то складніше.
Сьогодні понеділок!
Сьогодні не буде відмовок!
Сьогодні треба почати любити себе!
Знаєте, що таке «ЛЮБИТИ СЕБЕ»?
Це означає НЕ дозволяти собі НЕ зробити хоч щось, щоб мрії стали дійсністю!!!! Ось що означає любити Себе.
Є просто бомбічний прийом від Вілл Сміта, він працює на 200%, коли потрібно включитися в роботу і тобі дуже ліньки – повторюйте собі цю мову в слух, про себе, як хочете: «Слухай, ти класний хлопець/дівчино, і я ціную твою турботу про те, щоб ще трохи полежати на дивані … * тут лінь, яка особисто у вас *, але, вибач, (твоє ім’я), я люблю тебе настільки, що не можу тобі дозволити продовжити займатися цією штукою. Пробач, але я люблю тебе настільки, що не можу дозволити тобі ….(завдання – дія), *типу: не піти в зал, з’їсти бургер, не вивчити 20 слів англійською, У КОЖНОГО ВОНА СВОЯ*, тому що Люблю тебе».

Просто. Повторюйте. Це.

Якщо у вас є хоч крапля поваги до себе, у вас буде старт! Повірте, відірватися від справи вже буде неможливо 🙂

RECENT POSTS