Топ фильмов | фильмография | детективы
06.03.2018

Топ улюблених фільмів-детективів

Топ улюблених фільмaПора б уже поговорити про щось дуже важливе в духовному та особистісному розвитку. Як гадаєте?
З якісною фільмографією почав знайомитися років із 17, з того часу була якась перерва, і після одного крутого майстер-класу з фото, у 2016, знову взявся до справи.
Насамперед хочеться позначити свій улюблений жанр, напрямок — це детективи, трилери, максимально закручений сюжет із усіх можливих. В’язниця, психлікарня, те, де у фіналі режисер залишає момент твого особистого вибору, і ось тоді реально зносить дах.
Давно хотів скласти цей список, а оскільки рецензист і гуру кінокритик з мене такий собі — я не розписуватиму про фільми в деталях; кому зайде, зможе прочитати суть від профі своєї справи.
Але чисто від душі своїм кілька рядків черкану. Поїхали.ов-детективів


Джерело ru.wikipedia.org

1. Острів проклятих. Подивившись його, ти назавжди перестанеш іржати з того старого популярного мема Дікапріо. Єдиний фільм, після якого ходив близько трьох діб, і так і не зрозумів, на чиєму боці залишився. Просто відпустив цю думку, інакше можна збожеволіти. Цей фільм – бомба.

https://youtu.be/XMhOyE5RwgU


Джерело ru.wikipedia.org

2. Підміна. Найкраща гра Джолі, що я бачив у житті. Не дай Бог таке пережити комусь, але ви повинні побачити цей шедевр.

https://www.youtube.com/watch?v=WTseo95VDMg


Джерело ru.wikipedia.org

3. Револьвер. Найкраща гра Стетхема, що бачив у житті. Він сам, в одному зі своїх інтерв’ю, тільки цей фільм відзначив, як найбільша головна роль, актора, в стан якого йому доводилося коли-небудь вживатися. Це про щось та говорить.

https://www.youtube.com/watch?v=p-ZBIJKZJnY


Джерело ru.wikipedia.org

4. Початок. Фільм, мабуть, торкається однієї з ключових складових нашого життя. То без чого не зможемо прожити і дня. Наш сон. Повірте, вже на першій чверті фільму ви замислитеся, чи йому присудили справедливо поджанр «фантастики»?

https://www.youtube.com/watch?v=1WF9y_zZ0N8


Джерело ru.wikipedia.org

6. Престиж. Колорит подій межі 19-20 століття. Весь час шукаєш каверзу. Прекрасно зіграно роль самого Тесли. Загадка загадкою поганяє. Місцями режисер бентежить глядача, але «гра стоїть свічок».

https://www.youtube.com/watch?v=BdZtFuUFhSc


Джерело ru.wikipedia.org

6. Законослухняний громадянин. Фільм – моторошна драма. Фільм про справедливість. Фільм про розплату. Вичавив із мене всі соки.

Дуже дякую всім тим, хто дочитав до кінця, і, якщо вам не важко, напишіть назву свого улюбленого фільму у подібному жанрі.
Планую вести таку рубрику у вівторок — топ добірок фільмів; кинути собі виклик, доки не «вигорю».
Наступна добірка буде про пригодницькі кінострічки.
Потрібна?

#кінояке змінює
#топ7відрідкова

RECENT POSTS