09.05.2018

Що таке різні стилі зйомки?

Все частіше і частіше чую слова від пар, які до мене приходять: Ми такого не бачили, це незвичайно, нам сподобалося. Бажаємо емоцій», — це дуже круто! Так має бути. Сьогодні хотів би розповісти про те, що саме спонукало, і спонукає і спонукатиме таку реакцію клієнтів, і як зрозуміти тим, хто ще не прийшов «ні до кого» — прийти до того, до кого їм потрібно.

Очевидно, що портфоліо клієнта формує, і тут, як би, зрозуміло, але є ще пара речей, і перше, що спрацює ще до моменту листування або дзвінка – це фільтри.

Почув про них ще у 2016, у Харкові від @taraskovalchuk і не залишився байдужим.
Багато топових фотографів їх використовують. Фільтрів, наприклад, дуже багато: починаючи з аватарки в Інстаграм і фейсбуці (ділова, весела, задумлива…), тексту (стиль і манера спілкування та подача постів), закінчуючи портфоліо (кольори, улюблена фокусна відстань, емоції які хоче викликати малюючий світлом») 😉
Не знаю, я сфільтрував навіть свої аудіозаписи в вк, про всяк випадок))
Одним словом — засинхронив у соціалки той образ, який і є сам, тільки так, щоб виглядало все більш-менш зрозуміло та прийнято)

Далі було обрано весільний підстиль зйомки: динаміка; репортаж, часто постановочний + надається перевага емоційній фотографії, іноді зі спробами викликати їх там, де їх немає (ну це поки що). До речі, зараз «чистий» стиль зустрічається досить рідко, і це не означає погано.
Звідси ж «пританцьовував до улюбленої лінзи — до фокусної відстані, з якою, насамперед, психологічно працювати мені найзручніше.

Щоб було простіше зрозуміти, у моєму профілі все знято на ширококутний об’єктив (ширик). Усі фотки, зроблені після серпня 2016 року, зняті світлосильною ширококутною 35мм’вою лінзою.
Фотографії з неї ніби на тебе «витягуються», фотка має виразну глибину-перспективу, вміщує безліч деталей і так важливої ​​мені інформації.

Якби в мене запитали яку лінзу візьмеш з собою на край світу, не замислюючись відповів — світлосильну «35тку», і будьте впевнені, 99% топових фотографів відповіли б теж саме.
Мені з нею зручно, вона і фото — моє продовження. Як виглядатиме кадр — розумієш уже на підсвідомості.
Вважаю такий підхід максимально правильним.
Вважаю, що визначившись із підходом та вивчивши техніку — починаєш керувати движухою, а не налаштуваннями фотоапарата.

Сподіваюся, що ці моменти допоможу вам у виборі «своєї людини», яка буде близьким другом для вас цілий день,
який зробить пам’ять,
Ту пам’ять, яку ви з гордістю та теплотою в серці,
пронесете через роки.
Бажаю вам тільки своїх людей поряд 😉

RECENT POSTS