04.06.2020

Діджеї на весілля

Вони «вибухають» вашу вечІрку навІть Із заплющеними очима!

На виступах цих хлопців був особисто.
Колись давно я працював dj і знаю поняття «відчувати людей», підхоплювати ведучого та що таке кайфувати від роботи за пультом.
Знаю точно, де хлопці реальні, а де просто одна назва. Дуже хотів сьогодні поділитись з вами першим варіантом.

Dj Dets Kyiv

С Детсом @dj_dets ми познайомилися на вечірці координаторів та організаторів ще восени 2019. Данил чудово зарекомендував себе, як людина, яка навіть у невеликій компанії, з обмеженою гучністю звуку в приміщенні (грали тоді у фотостудії, яка була у житловій багатоповерхівці та гучність була обмежена), повністю прокачав народ, впоравшись зі своїм завданням.

Вечірка координаторів та організаторів

Dj Dets Kyiv

Це дуже важко було! Пам’ятаю тоді – грає музика, а ми чітко чуємо один одного (!!), але це не завадило тоді тусити, тому що за пультом був профі.


Dj Shpakart Kyiv

Знайомству з Артемом, @shpakart, я вдячний @danielriossolis@applepieweddings )
Крім відмінного сводіння треків (різних жанрів!) був один цікавий момент, який я не міг випустити з уваги. У другій половині весільної вечірки, ведучий раптово вирішив провести інтерактив із улюбленими треками молодих, вже не було часу шукати пісні, був час тільки показати професіоналізм та Тема показав його. Одного разу, власними руками, прямо на майданчику, створив крутий біт. Це було неймовірно.

Жених поёт своей невесте

Dj Shpakart Kiev

Підтримка друзів, Весілля Київ

+ потім в одній із танцювальних пауз, наречений виконував композицію своїй нареченій (акапелло), знову ж таки раптово та інтерактивно. Тема вмить підібрав ту саму пісню і «в’їхав» чітко на приспів! Гості були шоковані. Ось це так інтерактивник)

П.С. Ще раз хочу відзначити, що з кожним знайомий особисто. Хлопці, насамперед, Люди (у мене свої способи розпізнати мудачків).
Це у наш час на вагу золота! 💪🏻
Упевнений, колеги мають що додати до цього списку! Пишіть, не соромтеся. Нехай молодята знають своїх героїв 🔥💪🏻

RECENT POSTS