25.05.2020

5 фактів про мене

💥У дитинстві я відходив до музичної школи, близько 3-х років за класом фортепіано, але так не закінчив її. Я вдячний батькові, що він змушував мене туди ходити. Це дало свої плоди і аукається мені до цього дня музичною освітою, більш-менш розвиненими голосовими зв’язками та абсолютним слухом.

💥 Люблю водити, але в мене ніколи не було своєї машини. Я обожнюю виправдану, швидку, але в той же час безпечну їзду. Колись в Ісландії, намагаючись встигнути на заплановані локації, ідеальними дорогами, ми розганялися до 165 км/год. Це було незабутньо 😍 Сподіваюся, незабаром мені вдасться здійснити свою мрію та купити свою бібіку☺️

💥У мене за плечима кілька професій. Перша освіта – педагогічний коледж (вчитель молодших класів з англійським ухилом). Від англійської тоді, я справді, взяв дуже небагато, а ось від коледжу — дуже навіть; зокрема не боятися виходити на сцену і виступати перед аудиторією друге, вже вище — журналістика. Дозволила мені завжди покладатися тільки на факти і навчила слухати людей, бачити те, що відбувається збоку, і намагатися глибше мислити. Третя освіта – реклама.

💥Я родом із невеликого містечка, Сумської області з населенням 17 тисяч осіб. Даю слово, там відкриваються по-справжньому гарні краєвиди. Місто стоїть на пагорбі, від центу до найчистішої річки, яка простягається біля підніжжя пагорба, йти до 5 хвилин 😱 Дивне місто, яке виховало багато великих людей.

💥У мене є рідна сестра, яку я дуже люблю. Ми з нею раніше робили бізнес щодо проведення заходів. Ми з нею були одними з найкращих у своїй галузі, маю на увазі, порівняно з приватниками, а не компаніями. Я закривав питання тех.забезпечення, а Даша — проведення. Там де це взагалі не потрібно було, і не актуально, на перший погляд, люди із задоволенням танцювали під дип-сети, ніколи не слухали незручної тиші, дивуючись, чому хочеться більше веселитися, а не побути в нетверезому стані.

RECENT POSTS